Otomotiv Aks Tamir Bakım ve Montaj Servisi
‘Tüm Araçların Aks - Mil - Dış Kafa - İç Lale - Mafsal - Körük Tamir Bakım ve Montajı Yapılır’
Fidan Aks Servisi
FİDAN AKS SERVİSİ Esenkent Mah. Kadosan Oto Sanayi Sitesi B Blok No: 8 (B Kapısı Girişi) Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL
İLETİŞİM Gsm : 0 543 952 52 83 Telefon : 0 216 526 27 06
HİZMETLERİMİZ
Türkiye‘nin her yerinden sipariş kabul edilir. Arızalı parçalar en kısa zaman da tamir ve bakımı yapılarak Garantili adrese geri gönderilir. İşletmemize 30 km uzaklığa kadar servisimiz mevcuttur.
Fidan Aks Servisi hizmetlerini İstanbul`un dışınada taşıyarak Türkiye`nin her yerinden Kargo üzerinden göndereceğiniz tüm araçların Aks ve Aks takımı parçalarını en kısa zamanda tamir ve bakımı yapılarak yine Kargo üzerinden Garantili adrese geri gönderiyoruz.
‘Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz’
Fidan Aks Servisi
20 yıllık özel servis tecrübemizle İstanbul`da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla en son Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini geliştiren, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, kendi alanında iddalı olan bir Firmayız. Atölyemizde hizmet esnasında ve sonrasında müşterimizi zor durumda bırakmayacak şekilde Garantili çalışıyoruz. Depolarımızda bol orjinal ve yedek parçalarla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Araç aks ve aks parçaları ‘dış kafa, iç lale, mafsal, iç ve dış körük vb.‘ her hangi bir arıza durumunda orjinal parçasını tamir ediyoruz. Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda orjinallığını korumuş olur.
Fidan Aks Ustaları
Copyright
2012
Aks tamiri - Aks dış kafa tamiri - Aks iç lale tamiri - Aks iç ve dış körük tamiri - Mafsal tamiri - Fidan Aks Tamir Servisi
Fidan Aks Servisi
Otomotiv Aks Tamir Bakım ve Montaj Servisi
İLETİŞİM
Telefon : 0 216 526 27 06
Gsm : 0 543 952 52 83
Fidan Aks Servisi hizmetlerini İstanbul`un dışınada taşıyarak Türkiye`nin her yerinden Kargo üzerinden gönde- receğiniz tüm araçların Aks ve Aks takımı parçalarını en kısa zamanda tamir ve bakımı yapılarak yine Kargo üzerinden Garantili adrese geri gönderiyoruz.
‘Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz’
Fidan Aks Servisi
20 yıllık özel servis tecrübemizle İstanbul`da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla en son Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini gelişti- ren, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, kendi alanında iddalı olan bir Firmayız. Atölyemizde hizmet esnasında ve sonrasında müşterimizi zor durumda bırakmayacak şekilde Garantili çalışıyoruz. Depolarımızda bol orjinal ve yedek parçalarla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Araç aks ve aks parçaları ‘dış kafa, iç lale, mafsal, iç ve dış körük vb.‘ her hangi bir arıza durumunda orjinal parça- sını tamir ediyoruz. Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda orjinallığını korumuş olur.
Fidan Aks Ustaları
‘Tüm Araçların Aks tamiri, aks mil tamiri, aks dış kafa tamiri, aks iç lale tamiri, aks mafsal tamiri, aks körük tamiri bakım ve montajı yapılır’
Aks tamiri - Aks dış kafa tamiri - Aks iç lale tamiri - Aks iç ve dış körük tamiri - Mafsal tamiri
Copyright
2012